1 / 1
Oригинални и компатибилни Кертриџи Epson 18XL
150 МКД
05.07.2022 18:23

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам оригинални и компатибилни Кертриџи Epson 18XL, кои одговарааат за Принтерите Epson Expression Home: XP-30, XP-102, XP-202, XP-205, XP-215, XP-225, XP-302, XP-305, XP-312, XP-315, XP-322, XP-325, XP-402, XP-405, XP-405WH, XP-412, XP-415, XP-422, XP-425.

12x Нови по цена од 150 денари/парче и 15х малку затрошени (и затворени) по цена од 70 денари/парче.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Се продава од:

Blazo
Потврден огласувач
070321817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам