Se prodava dukan
2.000 €
08.01.2023 22:23

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Dukanot se naoga vo ulickata kaj bocvarie, stara carsija.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Iphone
Потврден огласувач
070208222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам