1 / 1
Продавам ЕPSON XP-202 - All-in-one: Принтер, Скенер и Копир
1.000 МКД
05.07.2022 18:24

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам ЕPSON Expression Home XP-202 All-in-one Принтер, Скенер и Копир.
Како и повеќе Кертриџи (патрони мастило) за него. 12х нови и 15х малку затрошени (и затворени). Цената се однесува на принтерот. Цена за Кертриџите по договор.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Се продава од:

Blazo
Потврден огласувач
070321817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам