1 / 7
Traktorce Toma Vinkovic
1.150 €
29.01.2023 10:32

Прилеп / Прилеп

Se prodava traktorce Toma Vinkovic vo ispravna sostojba so plugovi i drljaci

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Traktorce
Потврден огласувач
076263531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам