1 / 5
Se prodava Volvo FH 460
1 €
03.02.2022 21:26

Прилеп / Прилеп

Se prodava Volvo Fh 460 na Bg tabli. Kamionot e vo vozna i super sostojba. 2009 godina so gumi 60-70%. Kamionot se naoga vo Svetska, moze
Da se vidi vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

nebojsa
Потврден огласувач
076493870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам