1 / 1
se prodava niva vo s.MAZUCISTE
10.000 €
Цената не е фиксна
31.01.2022 13:33

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

5117 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata se najduva vo atarot na s.MAZUCITE na glavniot pat PRILEP-M.BROD odma nasproti susalnite od TUT-KOM

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам