1 / 9
MERCEDES-BENZ C-KLASSE T-MODDEL C180D 116HP BLUETEC
18.800 €
18.03.2023 11:11

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 180

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2016
Марка:
MERCEDES-BENZ
Модел:
C-KLASSE
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
C180D 116HP BLUETEC
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
КАРАВАН
Километража:
165000
Надворешна боја:
Сина
Шифра:
456427
19,700 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Затемнети Стакла
КОЛОР Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
Климатроник
Греачи на Седишта
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
Сензори за Дожд
LED Пакет
MATRIX LED Светла
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
Auto Hold
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2016
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VW PASSAT 1.6TDI 120HP BlueMotion

16800 €

MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE 220D 170HP 4-MATIC SPORT+ AUTOMATIC

30600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам