1 / 7
Audi a4 2.0 tdi
4.700 €
Цената не е фиксна
04.12.2022 22:08

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registracija do 12.2022
Napraven golem i mal serviz pred 3000 km
Smenet set lamela potisna i fiksen zamaec ,fabricki xenon ,auto svetla,fabricki ladilnik .....
Kolata se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
070211537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам