1 / 2
10 kalupi za ukrasni szolbovi
5.000 МКД
Цената е фиксна
12.09.2022 19:16

Куманово / Куманово

Prodavam 10 kalupi za ograda, za terasi I sl, komplet so se strafovi.Dolzina Im e 80 cm

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

jugoslav
Потврден огласувач
071669645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам