1 / 1
Напојување 750W GOLD Sharkoon SilentStorm модуларно
6.999 МКД
06.09.2022 21:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам напојување модуларно.

Ново, неотворено, некористено, под гаранција од Анхоч.

Купено пред 1 месец: https://www.anhoch.com/product/599870940/psu-750w-sharkoon-silentstorm-cool-zero-80-plus-gold-real-power-modular-135mm-fan

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Donco
Потврден огласувач
075 787 787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам