1 / 3
kukiste komjuter Deepcool Tesseract Mid Tower
1.000 МКД
08.09.2022 02:03

Аеродром / Скопје

Deepcool Tesseract Black/Blue Mid Tower 1000 den posledna cena

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

USER
Потврден огласувач
076206336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам