1 / 12
Agolna Garnitura za Dnevna Soba Troset Dvoser Agol i Fotela
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 19:05

Гостивар / Гостивар

**** Se prodava zacuvana koristena Agolna Garnitura od Mebel so EkoSky Kozha
- Mnogu zacuvana imaat mehanizam za Spienje metalno, LATOFLEKS…
- Komodna Fotela
- Predlog cena, PO DOGOVOR…

Za poveke informaci: 070/722-117

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Ylli.D
Потврден огласувач
070722117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам