1 / 6
Se prodava SAMSUNG A52S 6GB/128GB
18.000 МКД
03.02.2022 10:21

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

A52S

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava Samsung A52s 6GB/128GB
Telefonot e kupen na 11.01.2022 so dve godini garancija bukvalno nov se gleda po slikite
18.000Den NE E FIKSNA

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078473067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам