1 / 1
Se prodava plac/niva Novo Lagovo
По Договор
Денес 14:08

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

25000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo Novo Lagovo 25.000m2 zagradena so betonski stubcina i metalna zica, ima 2 objekti i ima sopstven bunar. Kontakt 078308172 Tanja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlatko Jordanoski
Потврден огласувач
078309650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам