1 / 4
Шанк Sank
650 €
13.08.2022 21:55

Кисела Вода / Скопје

Продавам шанк со димензија 315×80 висина 110

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

gorgi popzlatanov
Потврден огласувач
078323736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам