1 / 1
DALECINSKI, DALJINSKI ZA GARAZNI VRATI izrabotuvame
1 МКД
Цената е фиксна
Денес 09:34

Аеродром / Скопје

--DALECINSKI, DALJINSKI ZA GARAZNI VRATI izrabotuvame.
--prodazba i programiranje na skoro site dalecinski za garazni vrati.
--doagame na lice mesto za programiranje.
--cena po dogovor vo zavisnost od modelot.

Категорија: Останато

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070262472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам