1 / 10
SMART FORFOUR 1.5i 109HP 2006GOD▪︎ PANORAMA▪︎
2.800 €
Цената е фиксна
3.200 €
24.06.2022 16:12

Аеродром / Скопје

Марка:

Smart

Модел:

ForFour

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🏁 SMART FORFOUR PASSION EDITION 1.5i 80KW- 109HP 2006 GODINA
- REG DO: 17.08.2022
- Vozilo e garazirano i vo perfektna sostojba bez dopolnitelni troshoci.
Od oprema poseduva:
- panorama krov
- klima
- JVC radio so usb i aux konekcija
- fabricko ozvucuvanje
- aluminiumski bandazi so novi gumi
- elek na stakla i retrovizori
- dva fabricki kluca
- Thule euro kuka
✅️ CENATA E ZA KESH ✅️
-MOZNA ZAMENA SAMO ZA FIAT 500 ✅️
ZA POVEKJE INFO NA: 078282738

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Денис
Потврден огласувач
078282738
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL CORSA D- OPC 1.6Turbo 192HP 2007 Limited Edition

6700 €

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.2DI-D 177HP 4X4 2011G OD MK

9800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам