1 / 3
ALUMINIUMSKI BANDAZI 17 KI
12.000 МКД
02.11.2022 17:31

Кратово

Bandazi 5x100
Pasuvaat na golf4 ,bora ,leon ,skoda, seat, ibiza I drugi
Gumite ne se dobri samo edna e nova
078908435

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
078908435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам