1 / 12
Seat Mii VW up Skoda CitiGo 1.0 MPI Svajcarija 100.000km
3.900 €
12.08.2022 08:33

Куманово / Куманово

Марка:

Seat

Модел:

Mii

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Seat Mii 1.0 MPI ben. od Svajcarija
Kolata nema klima
so parking originalni senzori, tempomat, bord computer, senzor za dozd, el prozori

- 2012god
- 110.000km ( servisna kniska i garancija )
- 999 cm3
- 55kW / 75kS
- Manuelen menuvac

Сочуван и добро одржуван автомобил
Нови зимски гуми

Цена: 3.900eur

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071353530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам