1 / 9
Audi S4
12.500 €
26.10.2022 08:41

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Full OPREMA :
-S LINE volan
-S LINE sedista
-S LINE branici i lajsni
-Klimatronik (dvozonski)
-Crn tavan fabricki
-Greaci na sedista
-ABS,ASR,ESP
I mnogu drugo...
Kolata e uvezena od svajcarija 🇨🇭🇨🇭
🇨🇭 pred godina ipol.Jas sum prv gazda vo MKD
Pred 5 000km ima smeneto :
-rebrast kais,vodna pumpa,klinest kais
-lamela,potisna,drug lager + zamaec (SACHS)
-novi 4 amortizeri (MONROE)
-novi 4 zimski gumi 18ki
Kolata e maksimalno zacuvana....Za ponisko od ovaa cena ne zvonete i ne pravam trampi...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
076523515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам