1 / 1
OTKUP NA IPHONE 072 582 223
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.01.2023 11:37

Скопје Центар / Скопје

⭕️OTKUP NA IPHONE TELEFONI ⭕️

IPHONE 13 13PRO 13PROMAX
IPHONE 12 12PRO 12PROMAX
IPHONE 11 11PRO 11PROMAX
IPHONE X XS Xr XsMAX
iPHONE 7 7+ 8 8+

📞072 582 223 📞

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се бара од:

Ylber Ibrahimi
skopje
Потврден огласувач
072582223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам