1 / 5
Keeway Zahara 125ks 2017god...Alek
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 00:29

Охрид / Охрид

Марка:

Kee Way

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

Zahara

Километри:

5000

Motorceto e kako novo pominati 8000km. Doneseno od Svajcarija komplet sredeno so dokumenti vase e samo da go registrirate...ALEK Tel.078302141

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078302141
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам