1 / 4
Sony DSC DSC-HX300
300 €
Цената не е фиксна
30.08.2022 21:18

Скопје Центар / Скопје

Kamera Sony 20.4mpx , 50 pati zum, 3 inci display

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078345000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам