1 / 4
NADVORESEN TV DIGITALEN TUNER SO DALECINSKO
1.500 МКД
Цената е фиксна
Денес 08:11

Кисела Вода / Скопје

Nadvoresen-exteren TV digitalen I analogen tuner so DALECINSKO za da se gleda TV program na monitor od kompjuter nezavisno od kompjuterot so HDMI, USB I DRUGI VLEZOVI SO DALECINSKO.... NOV NEOTPAKUVAN EXTRA CENA


Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078202206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам