1 / 5
Traktor IMT 549 so kabina
4.300 €
23.11.2022 09:30

Прилеп / Прилеп

Traktor IMT 549 so kabina, 1990 godina
Vo odlicna sostojba
Solidni gumi
Spremen za rabota

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Prodazba
Потврден огласувач
075461039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам