1 / 12
Кујни, комоди, плакари
1 €
04.01.2023 16:10

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Правиме кујни, комоди, плакари и останати предмети од иверка и медијапан. Голем избор на иверки во бои, исто така и високо сјаен медијапан. Изработуваме по ваши желби и по просторот кој го поседувате.

КОНТАКТ - МЕКО:

077 587 539
077 587 539
077 587 539
077 587 539

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Anel
Потврден огласувач
078881602
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам