SE IZDAVA NIVA VAROSH SIROK PAT 2500m2
5.500 МКД
11.06.2022 20:44

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE IZDAVA NIVA VO VAROSH SIROK PAT
300 METRA OD GLAVNIOT ASFALTEN PAT
DO NIVATA IMA NOV CAKAL TAMPON
2500m2 SO DVE SAHTI VO NIVATA OD HIDROSISTEM

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

xxx
Потврден огласувач
075971737
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам