1 / 8
HALKIDIKI - POLIHRONO - 2 АПАРТМАНИ
75.000 €
11.02.2022 01:57

Карпош / Скопје

Се продаваат 2 апартмани од 45 и 35 м2 на приземје во Полихоно. На апартманите им е потребно реновирање со што се отвара можност за солидна заработка. Одалеченоста од морето е 300 м. Контакт 079366287 Александар

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076955687
Испрати Е-маил до огласувачот

HALKIDIKI - POLIHRONO - 2 АПАРТМАНИ

75000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам