1 / 5
ELEKTROMOTOR ZA LADILNIK
1 €
23.09.2022 10:03

Прилеп / Прилеп

Се продава опрема за ладилник заедно со испарувач.
Системот е исправен и функционира беспрекорно. Може да се види како работи на место.
Работен е само три месеци.

Категорија: Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам