1 / 1
Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција.
12.500 МКД
01.04.2022 12:08

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

P30

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција 6месеци. Можност за плаќање на рати и бесплатна достава низ цела Македонија.

078/236-543

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

SmartFix Mobile
ул. Ванчо Прќе 24
Потврден огласувач
078236543
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung S22 ULTRA 8/128GB НОВ

1010 МКД

SAMSUNG A22 НОВ НЕОТПАКУВАН ОД ТЕЛЕКОМ СО ГАРАНЦИЈА

10500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам