Купувам земјиште во Мариово
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.02.2022 19:50

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Купувам обработливо или не обработливо земјиште во Мариово може да има и било каков објект,
само да поседува комплетна документација за префрлање

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Antonio
Потврден огласувач
076928222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам