1 / 5
Се продава дигитален апарат Sony
2.000 МКД
06.05.2022 13:28

Неготино / Неготино

Се продава дигитален апарат Sony со мемориска картица 2GB и 14mp. Има и гратис футрола.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

S
Потврден огласувач
078484962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам