1 / 12
Bager Liebherr R926NLC
По Договор
25.07.2022 09:04

Прилеп / Прилеп

Bagero e 2009god,vo predobra sostojba si 8300 rabotni sati.Site instalaci gi ima so brza spojka.Standart tezina 27t,1 raka.

Cenata e po dogovor za povejke info javetese!!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам