1 / 2
PLAC NIVA OBIKOLNICA VIZBEGOVO
22 €
Цената не е фиксна
08.09.2022 19:44

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Останато

Три парцели со обезбеден Пат
Локација Крамењача
Тел за инфо 070 259 734 - Столе

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077 757 981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам