Masina,-cnc malo za crtajne 3D sliki
11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2022 19:19

Прилеп / Прилеп

Se prodava masina za izrabotka na sekakvi 3D reljef sliki komplet so alatki za gravirajne i programi za crtajne i gotovi fajlovi so razni sliki

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078334970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам