1 / 4
SUZUKI DR 750 BIG
По Договор
24.11.2022 20:16

Прилеп / Прилеп

Марка:

Suzuki

Вид:

Туринг

Година:

1989

Модел:

DR 750 BIG

Километри:

120000

Motorot e ekstra
Mk dokumenti registriran do 14.04.2023

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070603020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам