1 / 9
PEUGEOT 207CC 1.6HDI CABRIO
5.500 €
Цената е фиксна
27.09.2022 16:05

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Peugeot 207cc.1.6hdi so ful oprema registrirana cela godina komplet mal golem servis novi gumi mnogu ekonomicna kozen enterier el.stakla .el retrovizori.centralno na dalecinsko so kluc dvozonska automatska klima.el.metalen podvizen krov,mn ekonomicen avtomobil vredi da se vidi i proba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075203980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам