1 / 1
Kamin 8kw za prostor do 70m2
450 €
Цената е фиксна
02.09.2022 12:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Kamin 8kw za prostor do 70m2

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Се продава од:

Naum
Потврден огласувач
078405706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам