1 / 12
Se prodava Masina za sadovi I el spotet
8.900 МКД
30.11.2022 10:30

Аеродром / Скопје

🌠Se prodava plotnata ispravna I rerna da se smeni goen greac. Vgradni
Cena za dvete 6500den
🌠Masina za sadovi vgradna ispravna
I fali nekoja perka na pumpata za voda
Cena 4500 den

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070302663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам