1 / 5
Scania R440 Euro6
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.02.2022 10:06

Богданци / Гевгелија

Kamionot e praven remont
Nova turbina
Novi inektori
Kamionot e vo odlicna sostojba
078649866

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078649866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам