1 / 1
Elektricna Sajla na akomulator
1 €
Цената не е фиксна
13.12.2022 18:55

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Nova ne e rabotena do sega so bezicni dalecinski

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

kiril risteski
Потврден огласувач
075268520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам