1 / 8
Visoko precizna Vaga od 0.1g - 500g
499 МКД
04.07.2022 07:49

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Visoko precizna vaga od 0 1g - 500g

Info tel 075 700 808

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
075700808
Испрати Е-маил до огласувачот

GP Pointer metal detektor orginal

1999 МКД

Metal detektor 13' sonda do 3m

380 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам