1 / 4
JBL Endurance sprint - waterproof / водоотпорни слушалки
2.000 МКД
Цената е фиксна
16.02.2022 15:39

Штип / Штип

Продавам, неупотребувани слушалки, марка JBL by Harman. Слушалките се во исправна состојба и не се користени. Се поврзуваат преку Bluetooth и се водоотпорни, наменети за пливање, трчање и слично.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
070778123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам