1 / 10
Willier Triestina Montegrappa
650 €
30.12.2022 09:45

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

16 "

Odlicen
Velicina S Alu, Carbon vila stem kormilo kolce
105 shifteri5 2x10, Fsa kocnici preden prenos, Campagnolo trkala continental gumi (ne se gumite na slikite)
Nov lanec nova kaseta
Cena e fiksna

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078215334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам