1 / 12
Peugeot Boxer 22 HDI 88 kw 9.sedista 2007g
7.100 €
21.09.2022 18:25

Кисела Вода / Скопје

Prodavam pougeot boxer 2.2 HDI 88kw.Maksi 9 sedista patnicko servidirano registrirano cela god.
196.000km smeneti novi dizni amortizeri .plocki akumulator...

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070248822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам