1 / 4
Celosno repariran ROG
10.000 МКД
01.01.2023 23:40

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

24 "

Se prodava celosno repariran ROG, so golemina na ram 56, golemina na trkala 28, so 7 brzini i dve kocnici.
Za covek so visina od 170-180 cm.
Praven za svoja dusa.
INFO: 078511821

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
071501079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам