1 / 3
KANISTER 1 ton
5.000 МКД
Цената е фиксна
26.05.2022 16:47

Прилеп / Прилеп

Se prodava kanister od 1 ton , cist , ne bil vo dopir so hemikalija

Категорија: Останато

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
070822344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам