1 / 8
Man kiper
По Договор
Денес 11:34

Долнени / Прилеп

Se prodava Man kipef 26 460 TGA 2004god
So klima
Registriran servisiran
Novi gumi vo ekstra sostojba
Za povejke info na 071 238 480

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Adnan
Потврден огласувач
071238480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам