1 / 1
Otkup na euro epal paleti / Откуп на еуро епал палети
По Договор
19.03.2023 08:04

Бутел / Скопје

Otkup na euro paleti vo sekakva sostojba cena po dogovor vo zavisnost od sostojbata na paletite.
Gi zimame so nas prevoz niz cela Makedonija

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се бара од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070233465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам