placevi
1 МКД
21.02.2022 09:54

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

prodavam plac vo radisani nad trgovskiot

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071220839
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам